Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Boj o putovný pohár

Dátum: 05.12.2016
Autor: Mesto Lipany
Počet videní: 950
Boj o putovný pohár

A máme za sebou ďalší už 9. ročník volejbalového turnaja O pohár predsedu TJ, ktorý sa každoročne koná pri príležitosti 17. novembra. V tomto roku sa 12. novembra  stretlo 10 volejbalových družstiev plných odhodlania zmerať si svoje sily v krásnom športe. Aj keď záujem o tento šport v našom meste neustále stúpa, organizátori pripravovaného turnaja (TJ Mladosť Lipany) sa rozhodli z organizačných dôvodov obmedziť počet zapojených družstiev. 

Tento ročník ako každoročne sa nám podarilo zorganizovať za podpory Grantového programu mesta Lipany, ale aj vďaka ústretovosti vedenia ZŠ, Komenského 113, ktoré nám poskytuje na celodenný turnaj priestory dvoch  telocviční. Po urputných bojoch v základných skupinách do finále postúpili 4 družstvá, ktoré bojovali o stupne víťazov. Víťazom 9. ročníka sa stalo družstvo MIZUNO, na 2. mieste skončilo družstvo VORVANE zo Sabinova, na 3. mieste družstvo SUN HIT a 4. miesto si vybojovali hráči družstva VK – MIX RED. Pohodlie domova za pohyb v telocvični vymenili aj starší a mladší hráči prihlásených družstiev TJ Mladosť, VK MIX ORANGE, Zajace, Bing-Bang, ZŠ, Komenského 113, Lipany a študenti družstva Gymko, ktorým snáď bude priať šťastie v pripravovanom 10. ročníku.   

Na záver by som sa chcela poďakovať všetkým športovcom za krásne prežitý športový deň plný napätia a krásnych volejbalových momentov. Moje zvláštne poďakovanie patrí sponzorovi, fotografovi, hráčovi aj rozhodcovi nášho turnaja Pavlovi Gernatovi, ale aj manželom Anne a Vladovi Černickým, ktorí sa výrazne podieľali na príprave, organizácii a celkovom bezproblémovom priebehu volejbalového turnaja.

 Gabriela Mochňáková

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.