Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

PREKVAPENIE - Nádherná správa

VIDEO
Dátum: 06.12.2021
Autor: Mesto Lipany
Počet videní: 5414
PREKVAPENIE - Nádherná správa

Predvianočné prekvapenie

Milí Lipanci!

Tradičný mikulášsky program sa kvôli protipandemickým opatreniam neorganizuje, ale napriek tomu máme darček pre malých aj veľkých! Dnes, na sviatok svätého Mikuláša, vám prinášame premiéru piesne Nádherná správa, ktorá je vianočnou hudobnou pohľadnicou mesta Lipany. Venujeme ju obyvateľom mesta Lipany, ale aj všetkým ľuďom dobrej vôle.

 

Pieseň naspieval komorný zbor pri Chráme sv. Martina v Lipanoch pod vedením zbormajsterky a autorky nápadu Lenky Murínovej, členky kultúrnej komisie. O jej vytvorenie sa ďalej postarala skupina spolutvorcov a pán primátor Vladimír Jánošík. Mesto Lipany a Komunitná nadácia Modrá Torysa z Grantového programu mesta Lipany poskytli finančnú podporu, ktorá bola využitá na audio a video nahrávanie a úpravu.

 

Pohľadnica prináša pravé vianočné posolstvo – nádhernú správu, že Boh nám dáva svojho Syna. Veríme, že sa dotkne Vašich sŕdc, aby ste tento adventný čas, Vianoce aj nový rok prežívali plní nádeje, lásky a pokoja.

 

Pieseň si môžete pozrieť a vypočuť kliknutím na tento odkaz.

Video

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.