Mesto Lipany
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Ponuka práce - zvárač

Ponuka práce od spoločnosti MATEC

ZVÁRAČ - živnosť

Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: Lipany

Náplň práce:
- zváranie kovových konštrukcií
- ustavovanie, prebrusovanie konštrukcií

Požiadavky:
- vzdelanie: stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
- odbor vzdelania: strojársky alebo technický odbor
- počet rokov praxe: 2 roky
- platný zváračský preukaz – základný kurz Z-M1
- nutná znalosť čítania technickej dokumentácie
- certifikát zo štátnej zváračskej skúšky je výhodou

Ostatné požiadavky:
- logické a technické myslenie
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť k práci
- uvedomelosť požiadaviek kvality / zákazníka

Ponúkaná odmena:
- na živnosť: 7,00 EUR /1 hod. + variabilné zložky po odpracovaní 3 mesiacov

Dátum nástupu: ihneď

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Zvárač - živnosť 34.2 kB docx 17.3.2021