Mesto Lipany
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Oznam

Oznam
Národná banka Slovenska v spolupráci so Štatistickým úradom Slovenskej republiky uskutočňuje na Slovensku zisťovanie o financiách a spotrebe domácnosti 2021.

Pre rok 2021 do zisťovania bolo vybraných 473 samospráv, medzi nimi aj mesto Lipany a náhodným výberom bolo do zisťovania zaradených takmer 3900 domácností. Zisťovanie sa uskutoční v mesiacoch júl až október 2021. V tomto období môže vybrané domácnosti navštíviť pracovník poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa preukazom zamestnanca ŠÚ SR a pozývacím listom podpísaným guvernérom NBS a predsedom ŠÚ SR.

Vybraná domácnosť bude vopred oslovená listom, kde bude uvedený kontakt na opytovateľa ako aj na príslušného vedúceho pre prípadne overenie. Všetky poskytnuté informácie budú spracované anonymne a využité výhradne pre štatistické a vedecké analýzy nekomerčného charakteru.

Podrobnejšie informácie sa môžete dozvedieť na stránke Štatistického úradu Slovenskej republiky na adrese www.statistics.sk alebo telefonicky na čísle 051/7735 321 – Ing. Iveta Popovcová.

Budte prvý a pridajte inzerát

Pridanie inzerátu

Stiahnite si mobilnú aplikáciu
a majte všetky informácie vždy po ruke

Stiahnuť pre Android Stiahnuť pre IOS

Facebook

Odber noviniek